Internetowy Sklep Alinox - tworzywa sztuczne i metale

Wybierz kształt produktu:

Alinox Aluminium

Aluminium to materiał znany na świecie od niemal 200 lat. Początkowo uznawane było za tworzywo bardzo delikatne jednak przypadkowe odkrycie sposobu na jego utwardzenie wiele zmieniło. Od tego momentu rozpoczęła się jego masowa produkcja. Gdzie jest wykorzystywany? Wystarczy się dobrze rozejrzeć dookoła, a spostrzeżemy, że otacza nas niemal wszędzie.

Właściwości aluminium

Nazwa chemiczna aluminium to glin. Uzyskuje się go poprzez redukcję zanieczyszczeń z rud boksytów oraz utlenianie. Otrzymuje się w ten sposób materiał odporny na rozciąganie i korozję. Do jego atutów zalicza się również podatność na obróbkę i niewielką masę. Posiada trzykrotnie mniejszą gęstość niż stal. Z tego powodu często glin jest stosowany jako tańsza alternatywa dla stali. Razem z krzemem, magnezem i miedzią tworzy silne stopy wykorzystywane w rozmaitych gałęziach przemysłu: samochodowym, lotniczym oraz w innych obszarach związanych z transportem i materiałami konstrukcyjnymi a także budowlanym, meblowym a nawet przy produkcji opakowań.

 

 

Aluminium w ofercie sklepu

Aluminium to materiał niesamowicie elastyczny i plastyczny. Można z niego wyczarowywać rozmaite kształty oraz łączyć ze sobą. W efekcie powstają bardzo ciekawe konstrukcje. W ofercie sklepu aluminium dostępne jest w postaci kwadratowych, prostokątnych lub okrągłych rur a także blach. Są to formatki aluminiowe, docięte na konkretny wymiar:

 

Nasze formatki aluminiowe:

  • to oszczędność pieniędzy (oferujemy ceny niższe od konkurencji dzięki zakupom dużych ilości materiału)
  • to oszczędność czasu - pracujemy 24 godziny na dobę, zamówienia dostarczamy zawsze w terminie
  • to brak konieczności transportu i magazynowania całych płyt
  • to oszczędność miejsca - pozostałości z formatek możesz pozostawić w naszych magazynach do utylizacji

 

Na życzenie wykonujemy cięcie wzdłużne, obróbkę CNC i foliowanie, cięcie wodą.

 

Zadowolenie klienta z zakupów w sklepie Alinox

Zapraszamy do dokonywania zakupów w sklepie internetowym Alinox. Oferujemy produkty najwyższej jakości, które w pełni spełnią oczekiwania wymagających klientów. Gwarantujemy szybką realizację zamówienia w systemie 24-godzinnym. Sprawdź i przekonaj się o atrakcyjności naszej oferty, a przede wszystkim o korzystnych cenach. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi sprzedawcami, którzy służą fachową pomocą i doradztwem przy wyborze odpowiedniego materiału.

[profiler]
Memory usage: real: 61865984, emalloc: 56968344
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem