Internetowy Sklep Alinox - tworzywa sztuczne i metale

Rury aluminiowe okragłe

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę

Rury aluminiowe okragłeOferujemy rury aluminiowe okrągłe o grubości wg specyfikacji klienta i długości standardowej do 6000 mm. Przy użyciu czterech linii maszynowych wykonujemy na życzenie m.in. cięcie wzdłużne rur aluminiowych. Zapewniamy dostawę zamówionych produktów w systemie 24-godzinnym, dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne. Z naszych usług korzysta ponad tysiąc firm w Polsce i na całym świecie. Dla nas najważniejsza jest punktualność dostaw!

Zamów rury aluminiowe okrągłe kontaktując się z naszą siedzibą w miejscowości Mysłowice +48 32 76 58 104 lub jednym z 3 oddziałów: Mielec +48 17 788 83 80 , Poznań +48 61 81 15 327 , Rzeszów +48 17 78 44 587 

Alinox - rury aluminiowe dostosowane do potrzeb klientów

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo rury aluminiowe, które dostępne są w różnych wymiarach: o standardowych długościach do nawet 6000 mm. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy rury aluminiowe okrągłe, które możemy dopasować do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Do realizacji takich zamówień używamy czterech linii maszynowych, które umożliwiają między innymi wykonanie cięcia wzdłuż rur.

Rura aluminiowa: wszechstronne zastosowanie

Rura aluminiowa jest produktem, który znajduje niezwykle szerokie zainteresowanie. Wyróżniają się plastycznością i lekkością, dzięki czemu umożliwiają swobodną obróbkę. Możemy z nich wykonywać rozmaite wyroby. Co niezwykle ważne, jest to również materiał, który odporny jest na działanie czynników zewnętrznych oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Z tego powodu wykorzystuje się je między innymi jako elementy konstrukcji, a także doskonałe zabezpieczenie instalacji elektrycznej.

Rury aluminiowe: dlaczego, warto wybrać sklep Alinox?

Jesteśmy jednym z przodujących dystrybutorów metali i tworzyw sztucznych na polskim rynku. W swojej ofercie posiadamy nie tylko rury aluminiowe okrągłe, ale i szereg dodatkowych materiałów, jak na przykład: wyroby ze stali nierdzewnej, czy blachy aluminiowe. To sprawia, że nasi klienci mogą realizować kompleksowe zamówienia za pomocą sklepu Alinox. W jednym miejscu znajdziecie Państwo wszystko, czego potrzebujecie w przemyśle!

Dostawa na czas

Nasz magazyn zapewnia dostawę zamówionych produktów w systemie 24-godzinnym, co oznacza, że mogą składać Państwo zamówienia, wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujecie. Z rozwiązań naszej firmy korzysta ponad tysiąc firm zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, dlatego wiemy, jak ważna jest punktualność.

Kompleksowa obsługa

Kolejną cechą, która nas wyróżnia jest usługa przetwarzania materiału przy zastosowaniu najnowszych urządzeń i technologii oraz możliwość składowania materiału w naszych magazynach. Dzięki temu, mogą zamówić Państwo rury aluminiowe, o niestandardowych wymiarach.

Konkurencyjność

W ofercie sklepu Alinox znajdą Państwo szereg materiałów pochodzących od głównych producentów na świecie. Realizujemy zamówienia dużych ilości produktów, dlatego nasi klienci mogą liczyć na naprawdę konkurencyjne ceny.

Zamów rury aluminiowe już dziś!

Zamówienia na rury aluminiowe mogą składać Państwo za pośrednictwem naszej strony internetowej lub kontaktując się telefonicznie z jednym z naszych oddziałów. Do dyspozycji są nasi sprzedawcy w Mysłowicach, Mielcu, Poznaniu i Rzeszowie.

[profiler]
Memory usage: real: 69992448, emalloc: 64496528
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem