Internetowy Sklep Alinox - tworzywa sztuczne i metale

Rury miedziane

2 produkt(ów)

na stronę

2 produkt(ów)

na stronę

Rury miedzianeRury miedziane znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju branżach. Wykorzystywane są m.in. do instalacji wody ciepłej i zimnej, grzewczej oraz gazowej. Rury miedziane można spotkać także w chłodnictwie i klimatyzacji. Potrzebują Państwo dobrych rur miedzianych od sprawdzonego dystrybutora? Zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu! Poniżej przedstawiamy naszą ofertę najwyższej jakości rur miedzianych. Dodatkowo przy użyciu czterech linii maszynowych wykonujemy na życzenie m.in. cięcie wzdłużne rur miedzianych. Zapewniamy dostawę zamówionych produktów w systemie 24-godzinnym, dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne. Dla nas najważniejsza jest punktualność dostaw!

Zamów rury miedziane kontaktując się z naszą siedzibą w miejscowości Mysłowice +48 32 76 58 104 lub jednym z 3 oddziałów: Mielec +48 17 788 83 80 , Poznań +48 61 81 15 327 , Rzeszów +48 17 78 44 587

Rury miedziane – właściwości i zalety

Rury miedziane posiadają szereg właściwości i zalet. Do najważniejszych należy wysoka trwałość, niewielkie wymiary w stosunku do samego przelotu oraz łatwość obróbki i ekspresowy montaż. Co więcej, dzięki rurom miedzianym możliwe jest wykonanie całej instalacje bez konieczności lutowania. Dodatkowo standaryzacja rur miedzianych umożliwia łączenie rur od każdego producenta, każdym rodzajem łączników. Rury tego typu też z powodzeniem i bez zbytniego nakładu pracy można ponownie wykorzystać.

Szeroka oferta rur miedzianych najwyższej jakości

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości rury miedziane. Posiadamy w sprzedaży m.in. rury miedziane Cu-DHP i Cu-ETP o twardości R200, R220, R250, R290 oraz R350. Ich średnica zewnętrzna wynosi od 4 do 54 mm, grubość ścianki znajduje się w przedziale 0,3 - 2,5 mm. Oferujemy odcinki proste o długości od 1000 do 6000 mm oraz krążki małe pakowane w folię o długości 25, 50 i 100 m. Waga kręgów standardowych to 115 kg. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani współpracą z nami, dlatego też nasz zespół obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy ewentualne wątpliwości. Pomożemy też dobrać odpowiednią rurę miedzianą do Państwa potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rur miedzianych!

Alinox – nie tylko rury miedziane

Alinox to jeden z wiodących dystrybutorów na rynku polskim. Z naszych usług korzysta ponad tysiąc firm w Polsce i na całym świecie. Dostarczamy materiały każdego rodzaju, o dowolnej porze. Zajmujemy się importem produktów pochodzących od ponad 300 zatwierdzonych dostawców z całego świata. Nasz bezkonkurencyjny magazyn zapewnia dostawy szerokiego spektrum wyrobów metalowych oraz tworzyw sztucznych, w tym także rur miedzianych w cyklu 24-godzinnym. Dzięki dużym ilościom zamawianych materiałów możemy uzyskać od naszych dostawców dla Państwa najbardziej konkurencyjne ceny. Dodatkowo niezwykle troszczymy się o jakość oferowanych przez nas materiałów oraz o środowisko, dlatego też wymagamy od naszych dostawców przedstawienia pisemnych gwarancji produkcji zgodnie ze standardem RoHS, który to ogranicza stosowanie substancji niebezpiecznych takich, jak rtęć, ołów lub kadm.

[profiler]
Memory usage: real: 69992448, emalloc: 64605472
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem