Internetowy Sklep Alinox - tworzywa sztuczne i metale

Płaskowniki mosiężne wyciskane

3 produkt(ów)

na stronę

3 produkt(ów)

na stronę

Rury z brązuDystrybutor tworzyw sztucznych i produktów metalowych Alinox oferuje swoim klientom różnego typu artykuły, w tym płaskowniki z mosiądzu. W naszej ofercie znajdują się płaskowniki wyciskane mosiężne najwyższej jakości wykonania.

Oferta płaskowników z mosiądzu

Oferujemy płaskowniki mosiężne wyciskane o średnicy 10 x 5 - 150 x 20 mm i długości standardowej od 2000 do 4000 mm. Przy użyciu czterech linii maszynowych wykonujemy na życzenie m.in. cięcie wzdłużne płaskowników mosiężnych. Wszystkie produkty pochodzą od producentów, którzy pracują według światowych norm i wymogów bezpieczeństwa. Jeśli chcesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów, a zależy Ci na zakupie płaskowników z mosiądzu w niestandardowych wymiarach, skontaktuj się z naszymi pracownikami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i zaradzą problemom.

Płaskowniki z mosiądzu są odpowiednie do stosowania w przemyśle elektromaszynowym, chemicznym, okrętowym, motoryzacyjnym lub okrętowym. W zależności od wykonania płaskowników i użytych rodzajów mosiądzu, produkty mogą różnić się swoimi właściwościami i przeznaczeniem. Istotnym aspektem jest również rozmiar płaskownika z mosiądzu, od którego zależy funkcjonalność produktu, dlatego oferujemy naszym klientom różnorodne produkty w ofercie. Nasi pracownicy pomagają w odpowiednim doborze płaskowników, dbając o to, aby produkt pasował do docelowej konstrukcji.

Cechy charakterystyczne mosiądzu

Płaskowniki z mosiądzu odznaczają się odpornością na korozję, zniszczenia i wpływ słonej wody. Niebywałą trwałość i wytrzymałość płaskowniki zawdzięczają swojemu ciężarowi i właściwościach materiału. Ponadto produkty są odpowiednie do obróbki skrawaniem, dzięki której możliwe jest przygotowanie idealnie skrojonych produktów. Postaw na jakościowe płaskowniki z mosiądzu i skorzystaj z oferty firmy Alinox.

Usługa cięcia CNC

Dodatkowo firma Alinox świadczy usługi z cięcia CNC produktów stalowych, metalowych i aluminiowych. Korzystamy z zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które pozwalają na precyzyjne skrawanie według indywidualnie dobranego projektu. Wszystkie dostępne w naszej ofercie płaskowniki z mosiądzu nadają się do obróbki skrawaniem.

Dostawa w jeden dzień

Chcąc zapewnić klientom kompleksową obsługę i komfort robienia zakupów, oferujemy dostawę zamówionych produktów w systemie 24-godzinnym, dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne. Z naszych usług korzysta ponad tysiąc firm w Polsce i na całym świecie. Gwarantujemy punktualne dostawy i najwyższą jakość oferowanych płaskowników z mosiądzu!

[profiler]
Memory usage: real: 69992448, emalloc: 64679296
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem