Internetowy Sklep Alinox - tworzywa sztuczne i metale

Rury mosiężne ciągnione

2 produkt(ów)

na stronę

2 produkt(ów)

na stronę

Rury mosiężne ciągnioneFirma Alinox jest liderem wśród dystrybutorów produktów metalowych i tworzych sztucznych, pracując zgodnie z najwyższymi standardami. Dostarczamy klientom detalicznym i hurtowym najlepszej jakości produkty, w tym rury z mosiądzu.

Oferta rur z mosiądzu

Oferujemy rury mosiężne ciągnione o średnicy zewnętrznej od 8 do 40 mm, grubości ścianki od 0,75 do 3 mm i długości standardowej od 1000 do 5000 mm. Poza dostępnymi w stałej ofercie produktami, zajmujemy się również przygotowywaniem rur z mosiądzu według potrzeb klienta. Przy użyciu czterech linii maszynowych wykonujemy na życzenie m.in. cięcie wzdłużne rur mosiężnych, docierając z naszą ofertą do klientów o odmiennych wymaganiach. Osoby zainteresowane ofertą rur mosiężnych powinny uwzględnić następujące cechy: średnica zewnętrzna, długość oraz ścianka. Dysponujemy zespołem specjalistów, którzy w oparciu o wiedzę i doświadczenie dobierają parametry i typ obróbki powierzchniowej rur z mosiądzu.

Przeznaczenie oferowanych przez firmę Alinox rur z mosiądzu obejmuje następujące sektory - armaturę przemysłową, motoryzację, przemysł oświetleniowy, produkcję instrumentów, inżynierię mechaniczną, budownictwo oraz mechanikę (w układach chłodzenia i ogrzewania). Szerokie zastosowanie jest możliwe dzięki technicznej charakterystyce, która gwarantuje wytrzymałość i pożądane właściwości techniczne.

Kontrola jakości rur z mosiądzu

Firma Alinox cieszy się popularnością i uznaniem wśród setek klientów ze względu na indywidualne podejście i dbałość o szczegóły. Znajdujące się w naszej ofercie rury z mosiądzu poddawane są wnikliwej kontroli jakości, dzięki czemu możemy oferować klientom produkty o doskonałych właściwościach i gatunkach.

Rury z mosiądzu i ich właściwości

Do cech charakterystycznych rur mosiężnych należą m.in.:

  • trwałość i odporność na zużycie,
  • żywotność i wytrzymałość,
  • lekkość,
  • podwyższona plastyczność (w zależności od rodzaju wybranej rury mosiężnej),
  • konkurencyjne ceny za rury z mosiądzu w stosunku do innych popularnych materiałów.

Jakość w nowoczesnym wydaniu

Świadomie podchodzimy do wyboru dystrybutorów, dbając o to, by każdy z nich dysponował certyfikatem jakości ISO 9001:2000. Stale poszerzamy ofertę firmy Alinox, zachowując przy tym standardy jakości i kompleksowej obsługi klientów. Rozwijamy się, stawiając na nowoczesne rozwiązania, które okazują się pomocne przy optymalizacji wykonywanych prac. Dostępne w naszej ofercie rury z mosiądzu to potwierdzona jakość w atrakcyjnej cenie.

Zapewniamy dostawę zamówionych produktów w systemie 24-godzinnym, dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne. Z naszych usług korzysta ponad tysiąc firm w Polsce i na całym świecie. To, co wyróżnia firmę Alinox to punktualność dostaw i kompleksowość usług. Zostań jednym z tysięcy naszych zadowolonych klientów!

[profiler]
Memory usage: real: 69992448, emalloc: 64595640
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem