Internetowy Sklep Alinox - tworzywa sztuczne i metale

Rury ze stali nierdzewnej okrągłe

Produktów od 1 do 5 z 10

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produktów od 1 do 5 z 10

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Rury ze stali nierdzewnej okrągłePowyżej przedstawiamy ofertę wysokogatunkowych i wytrzymałych rur nierdzewnych. Klienci mogą skorzystać z szerokiej gamy rur ze stali nierdzewnej, w tym rur okrągłych o średnicy zewnętrznej od 6 do 350 mm (spawana) lub od 6 do 377 mm (bezszwowa), grubości od 0,3 do 35 mm (spawana) lub od 0,25 do 20 mm (bezszwowa) i długości standardowej od 3000 do 6000 mm.

Zastosowanie rur nierdzewnych

Wśród głównych zalet stosowania rur nierdzewnych wymienia się przede wszystkich ich ponadprzeciętną trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne, w tym substancje nieorganiczne. Rury te znajdują zastosowanie w branży budowniczej, motoryzacyjnej i różnych sektorach przemysłu. Produkty te są wykorzystywane jako komponenty instalacji konstrukcyjnych, jednostki przewodzącej gazy oraz ciecze, rekuperatory, grzejniki czy elementy samolotów i innych pojazdów.

Producenci rur nierdzewnych uzyskują je na skutek techniki walcowania na zimno lub gorąco. Nasza firma Alinox oferuje również usługę cięcia CNC, w ramach którego klient może zrealizować każde niestandardowe zlecenie. W razie potrzeby wykonujemy również na życzenie cięcie wzdłużne rur nierdzewnych z wykorzystaniem czterech linii maszynowych.

Właściwości stali nierdzewnej

Stal nierdzewna zawiera domieszkę chromu, dzięki któremu rury nierdzewne wykazują właściwości antykorozyjne. Dodatkowa warstwa ochronna w postaci chromu wchodzącego w reakcję z powietrzem samoistnie się odbudowuje. Stal wzbogacona o inne pierwiastki - np. nikiel, zyskuje elastyczność, dzięki czemu produkty stalowe mogą być poddawane obróbce na ciepło lub zimno. Za właściwości antykorozyjne odpowiedzialne są przede wszystkim: skład chemiczny stali, struktura oraz stanu powierzchni. Co więcej, rury nierdzewne można poddawać konwencjonalnym technikom spawalniczym.

Produkty z tego rodzaju stali przynależą do tzw. stali jakościowej. W związku z tym rury nierdzewne mogą być stosowane w agresywnych środowiskach wodnych, wilgotnych.

Oferta rur nierdzewnych

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie firmy Alinox wykonywane są według wyspecjalizowanych norm produkcyjnych. Wybór rur nierdzewnych uzależniony jest od przeznaczenia produktu - klient może wybrać spośród rur o standardowej i niestandardowej grubości, szerokości czy długości. Dostępne w naszej ofercie rury nierdzewne są kwasoodporne.

Skorzystaj z oferty rur nierdzewnych od Alinox

Gwarantujemy terminową dostawę realizowaną w czasie 24 godzin. Popularność naszej firmy objęła nie tylko firmy znajdujące się w Polsce, ale także zagraniczne przedsiębiorstwa. Dla dystrybutora Alinox najważniejsza jest punktualność dostaw. W razie wątpliwości co do zastosowania odpowiedniego gatunku stali, skontaktuj się z naszymi pracownikami w celu omówienia szczegółów projektu.

Zamów rury ze stali nierdzewnej okrągłe kontaktując się z naszą siedzibą w miejscowości Mysłowice +48 32 76 58 104 lub jednym z 3 oddziałów: Mielec +48 17 788 83 80 , Poznań +48 61 81 15 327 , Rzeszów +48 17 78 44 587 

[profiler]
Memory usage: real: 70254592, emalloc: 64903184
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem