Formatki aluminiowe

Aluminiowa formatkaOferujemy formatki aluminiowe – prostokątne elementy, wycięte z blach cienkich (0,5-6 mm) bądź grubych (6-240 mm) na dowolny, wskazany przez Ciebie wymiar. Nasze formatki aluminiowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm o dużym zapotrzebowaniu na wyroby aluminiowe o niestandardowej wielkości. Kupując gotowe formatki, zaoszczędzisz czas i pieniądze. Gwarantujemy terminową realizację zamówień i konkurencyjne ceny – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dlaczego warto wybrać formatki aluminiowe?

Stosowanie naszych gotowych, dopasowanych do potrzeb Twojej firmy formatek aluminiowych, zamiast płyt i blach o standardowych rozmiarach, niesie za sobą rozliczne korzyści. To przede wszystkim oszczędność czasu – przyciętej na wymiar formatki nie musisz docinać i obrabiać we własnym zakresie, od razu po zakupie wykorzystasz więc ją do produkcji dowolnych wyrobów.

Formatka aluminiowa to również redukcja zużycia materiału. Po wycięciu ze standardowego arkusza blachy aluminiowej potrzebnych Ci fragmentów może się okazać, że pozostałe części płyty nie nadają się do żadnego, ekonomicznie opłacalnego wykorzystania. W przypadku formatek ten problem nie istnieje – otrzymujesz w końcu produkt idealnie pasujący do Twoich potrzeb.

Inną, istotną zaletą wykorzystywania naszych formatek aluminiowych jest brak problemu z magazynowaniem i utylizacją pozostałości blach. Resztek z formatek aluminiowych jest znacznie mniej, a ponadto, wszelkie pozostałości możesz nam oddać – zajmiemy się ich przechowywaniem i recyklingiem.

Formatka aluminiowa - zastosowanie stopów

  • EN AW-1050A,
  • EN AW-2007,
  • EN AW-2014,
  • EN AW-2024,
  • EN AW-3005,
  • EN AW-5005.

To jedynie część stopów metali, z których korzystamy przy produkcji naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby dobierać odpowiednie materiały zgodne z ich docelowym przeznaczeniem, dlatego gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie robienia zakupów. Zamówiona przez Ciebie formatka aluminiowa może być dostosowana do indywidualnego projektu technicznego.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie formatek aluminiowych.


Szeroka gama zastosowań formatek aluminiowych

Wykonane z aluminium formatki są powszechnie stosowane praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu. Materiał, z którego powstają wyróżnia się wysoką odpornością na korozję, jest lekki, a przy tym nadzwyczaj wytrzymały – sprawdza się we wszystkich pracach konstrukcyjnych i jest przy tym łatwy w transporcie i składowaniu. Aluminium jest ponadto tanie i łatwe w obróbce.

Nasza formatka aluminiowa może być z powodzeniem wykorzystywana w produkcji różnorodnych elementów i podzespołów maszyn i urządzeń przemysłowych, samochodów osobowych, ciężarowych, a także autobusów, wagonów kolejowych czy dźwigów. Ponadto, można z nich wytwarzać:

  • formy wtryskowe i odlewnicze,
  • wykrojniki i tłoczniki,
  • elementy aparatury medycznej i chemicznej,
  • części zbiorników, rurociągów, układów hydraulicznych.

Alinox - najwyższej jakości produkty: formatki aluminiowe Rzeszów i Poznań

Formatki aluminiowe w Rzeszowie oraz Poznaniu i wiele innych produktów znajdziesz u wiodącego dystrybutora znanego pod nazwą Alinox. Producenci, z którymi współpracujemy spełniają wyśrubowane standardy pracy, dzięki czemu oferujemy zoptymalizowane, certyfikowane produkty na satysfakcjonującym klientów poziomie. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie dedykowane są dla klientów mieszkających w całej Polsce, co sprawia że w nasze formatki aluminiowe mogą zaopatrywać się również klienci w Poznaniu.

Formatka aluminiowa - Zapytaj o wycenę


Formatka aluminiowa dostępna w całej Polsce

Działamy w systemie 24-godzinnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zawsze dostarczyć Ci zamówione formatki aluminiowe na czas – gdziekolwiek ich potrzebujesz. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami a my zadbamy o dostarczenie formatek aluminiowych do Rzeszowa oraz Poznania. Gwarantujemy nie tylko ekspresową dostawę, ale również najwyższą jakość produktów – zaufało nam już ponad 1000 firm z Polski i całego świata. Skorzystaj z naszej oferty i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!